Hírek
2020. Augusztus 31. 14:06, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Sérült gyerekeknek gyűjtenek rajzeszközöket szeptember 12-ig
Sérült gyerekeknek gyűjt rajzeszközöket szeptember 12-ig a Civilút Alapítvány, az adományt szeptember 14-én, a Sérült gyermekek napján adják át.
Ruttkay Réka, a Civilút Alapítvány kuratóriumi elnöke hétfőn az M1 aktuális csatornán ismertette, hogy az adományokat gyűjtőpontokon lehet leadni, vagy a kezdeményezésnek létrehozott bankszámlaszámra pénzt is lehet utalni, az összegyűlt összegből pedig az alapítvány vásárol majd rajzeszközöket.
A gyűjtőpontok listája és a számlaszám a www.civilut.hu honlapon találhatóak - mondta.
Gyene Piroska, az ÉFOÉSZ elnöke arról beszélt, hogy idén is megrendezik a Sérült gyermekek napját a Fővárosi Állat- és Növénykertben.
A koronavírus-járvány miatt idén nem lesz nagyszínpad, elmaradnak a beltéri rendezvények és maximum négyezren vehetnek részt a programon - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.
2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld
Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel
Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.
2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete
Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.
