Hírek
2016. Október 30. 08:57, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu/Infovárosok
Sok baleset, jó pár elfogott bűnöző - mindez egy nap alatt
Akadt dolguk a magyar rendőröknek a minap. Az elmúlt 24 óra eseményei számokban.
Az elmúlt 24 órában a rendőrök 55 személyi sérüléses közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek, melyből 1 halálos kimenetelű balesetben 1 személy életét vesztette, 10 súlyos és 44 könnyű sérüléssel végződött.
A szolgálatot ellátó állomány összesen 169 személyt fogott el, közülük 26 főt az ellenük érvényben lévő körözés alapján, 122 főt bűncselekmény elkövetésén értek tetten. 204 személyt állítottak elő, köztük 83 főt bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt és további 21 személyt ittas vezetés gyanúja miatt. Biztonsági intézkedést 104 esetben foganatosítottak.
Magyarország területére október 29-én 0 óra és október 29-én 24 óra közötti időszakban 86 fő szándékozott illegálisan bejutni a magyar-szerb határon. A rendőrök és a katonák 45 főt megakadályoztak az ország területére történő illegális belépésben, 41 főt feltartóztattak és átkísértek az ideiglenes biztonsági határzáron. Magyarország területén 5 fő határsértőt fogtak el a rendőrök és további 2 személlyel szemben embercsempészés bűntett, 3 személlyel szemben közokirat-hamisítás miatt indult büntetőeljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld
Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést
A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.
2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről
A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. November 13. 07:30, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a Mercedes létrehozza az első magyarországi kutatás-fejlesztési központját
2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is
A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.
