Városlista
2026. június 10, szerda - Margit

Hírek

2013. Január 13. 05:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mno.hu

Sokkol az új Lexus IS

Sokkol az új Lexus IS

A Lexus nyilvánosságra hozta az új IS első fotóit. Meglepő lett a formaterv.

Miután egy kínai weboldalon megjelentek az új Lexus IS első fotói, a Toyota luxusmárkája hivatalosan is nyilvánosságra hozta a Detroitban bemutatkozó típus sajtóképeit. A japánok a műszaki adatokat egyelőre megtartották maguknak, így csak a formát tudjuk röviden elemezni. Az IS-sel szeretné utolérni a Lexus az Audi A4-es és BMW 3-as fémjelezte német konkurenciát, ez az igyekezet érezhető a formaterven. A képeken F Sport csomaggal láthatjuk az új IS-t, vagyis az alapmodellek ennél valamivel szelídebb megjelenésűek lesznek – ami nem is feltétlenül baj.

Az új modell ebben a formában ugyanis kissé furcsa, egy-két kiegészítő kifejezetten giccsesen fest rajta, miközben nehéz eldönteni, hogy sportos vagy elegáns akar lenni. Az utastér egyszerű és letisztult, a gombok nagy részét nem kell megnyomni, érintésre reagálnak. Az elődjénél szélesebb és nagyobb tengelytávolságú autóból valószínűleg eltűnik a dízelmotor, csak benzinesként és hibridként lesz megvásárolható.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld

OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot

Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.

2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld

Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel

Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.

2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld

Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete

Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.