Városlista
2025. május 15, csütörtök - Zsófia

Hírek

2013. Június 09. 05:00, vasárnap | Belföld
Forrás: technika.us

Sony Xperia M - belépő szintű okostelefon olcsón

Sony Xperia M - belépő szintű okostelefon olcsón

Az idei év hatodik, közülük pedig a legkisebb okostelefonját készül piacra dobni a Sony, nevezetesen a Sony Xperia M-et, mely duál SIM-es változatban is kapható lesz.

A Sony-nak ebben az évben átlagosan minden hónapra jut egy okostelefon-újdonsága. A június sem kivétel ezalól, hiszen a japán gyártó a minap bejelentette a Sony Xperia M és a Sony Xperia M Dual érkezését. A kettő között csupán az a különbség, hogy a "dual" szócskával illetett modell két SIM kártyát is tud kezelni. A Sony 2013-as palettájának legkompaktabb méreteivel rendelkező okostelefonja 4 colos, karcolásvédelemmel ellátott, 854 x 480 pixel felbontású érintőkijelzővel, kétmagos, 1GHz-es processzorral, 4GB beépített memóriával, Android 4.1 Jelly Bean operációs rendszerrel, 5 megapixeles, HDR képességű hátlapi kamerával és VGA előlapi kamerával rendelkezik. Ehhez olyan funkciók társulnak, mint a HSDPA, a Wi-Fi, a GPS, valamint a ClearAudio+, az xLOUD és a 3D Surround Sound hangtechnológia, a tárolóhely pedig microSD kártyával bővíthető. A készülék emellett támogatja az olyan NFC-képes eszközökhöz való csatlakozást, mint például a legújabb Bravia TV vagy az SBH20-as vezeték nélküli sztereó headset.

Mind a Sony Xperia M, mind pedig az Xperia M Dual elérhető lesz fekete, lila és fehér színben is, de az egy SIM-es változat sárgában is rendelkezésre áll majd. A gyártó szerint a belépő szintű okostelefonok megvásárlásáért nem kell mélyen a zsebünkbe nyúlnunk, de erre őszig még várnunk kell.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 15. 07:11, csütörtök | Belföld

Közös éleslövészetet tartanak a Magyar Honvédség területvédelmi ezredeinek katonái és az Ohiói Nemzeti Gárda Bakonykútiban

Közös éleslövészetet tartanak a Magyar Honvédség négy területvédelmi ezredének kijelölt tartalékos katonái és az Ohiói Nemzeti Gárda a Fejér vármegyei Bakonykútiban található lőtéren, a gyakorlat a Valiant Panther 2025 nevet viseli

2025. Május 15. 07:07, csütörtök | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: példátlan támadás indult Magyarország ellen, a magyaroknak joguk van tudni, kik és miért állnak emögött!

Példátlan támadás indult Magyarország ellen, a magyaroknak joguk van tudni, kik és miért állnak emögött - közölte Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter szerdán a közösségi oldalán.

2025. Május 14. 07:12, szerda | Belföld

Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést az NVB

Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést a Nemzeti Választási Bizottság (NVB) kedden.

2025. Május 14. 07:10, szerda | Belföld

HM: nem drónok miatt láthattak Gripeneket a levegőben Nyíregyháza környékén

A közösségi médiában terjedő híresztelésekkel ellentétben nem drónok miatt láthattak Gripeneket a levegőben Nyíregyháza környékén kedden - közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) az MTI-vel.