Hírek
2021. Március 23. 10:51, kedd |
Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Spanyolországban fogtak el egy Magyarországon körözött férfit

Elfogtak a spanyol hatóságok egy férfit, aki ellen tizenhárom elfogatóparancs volt érvényben Magyarországon - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) kedden a police.hu honlapon.
A spanyol hatóságok az NNI információi alapján Sevillában fogták el a 45 éves férfit, akit 2016-ban sújtották fegyházbüntetéssel kifosztás, csalás és lopás miatt. Az elítélt nem kezdte meg büntetése letöltését, hanem Spanyolországba menekült, ahol hamis okmányokkal bujkált.
A férfi Spanyolországban várja kiadatását, hazaszállításáról később intézkednek - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 16. 09:12, péntek | Külföld
Izraeli-palesztin - Donald Trump: a Hamászt el kell intézni
2025. Május 16. 09:02, péntek | Külföld
Marco Rubio: az Egyesült Államok nem számít komoly áttörésre az isztambuli tárgyalásokon
Az Egyesült Államok komoly áttörésre egyelőre nem számít az ukrajnai háború lezárásról kezdődő ukrán és orosz részvétellel szervezett isztambuli tárgyalásokon
2025. Május 15. 07:09, csütörtök | Külföld
Orbán Viktor fényképével kampányol a magyarellenes megnyilvánulásairól elhíresült román elnökjelölt
2025. Május 15. 07:06, csütörtök | Külföld
Ukrajnai háború - Vlagyimir Putyin kijelölte az isztambuli orosz tárgyalóküldöttséget
Vlagyimir Megyinszkij elnöki tanácsadó vezeti majd az ukrajnai rendezésről csütörtökön Isztambulban tárgyaló orosz küldöttséget – közölte szerda késő este a Kreml.