Városlista
2025. június 5, csütörtök - Fatime

Hírek

2011. Szeptember 23. 14:49, péntek | Bulvár
Forrás: STOP

Stohl Andrásnak még van egy utolsó esélye

Stohl Andrásnak még van egy utolsó esélye

A mágia még segíthetne Stohl Andrásnak, hogy ne kelljen börtönben töltenie az elkövetkezendő öt vagy akár tíz hónapot.

Legalábbis ezt állítja Fojtek Vilmos boszorkánymester, aki hazánk egyetlen felavatott mágikus ügyvédjeként jelen volt a színész ítélethirdetésénél, ahol mágiával segített az enyhítésben.

- András nagy arányban annak köszönheti az enyhébb ítéletet, hogy magam is elmentem a tárgyalásra és a mágia erejével befolyásoltam annak menetét. Ugyanakkor úgy érzem, a színésznek tartogat még lehetőséget a mágia hatalma - kezdte a boszorkánymester, majd elmondta, mit kellene tennie Stohlnak, hogy ne kelljen elhagynia családját.

- Azt javasolnám Andrásnak, illetve a védőjének, hogy adjanak be kegyelmi kérvényt és ezzel egy időben kérjen halasztást a büntetésének megkezdésére. Ha ezt megtették, azonnal keressenek fel, hogy a mágia segítségét kérve elérhessük a kívánt hatást. Úgy érzem, hogy Stohlnak éppen elég büntetés volt a nevének meghurcolása, és azt is tudom, hogy az érintettek egyike sem érez majd elégtételt, ha neki börtönbe kell vonulnia - nyilatkozta az Új Ásznak a boszorkány tudományok doktora.

STOP

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 04. 07:12, szerda | Bulvár

Magyar Pepsi kerül a magyar polcokra

A Szentkirályi Magyarország Kft. beruházása nyomán hazatér a Pepsi gyártása, innentől kezdve a hazai boltok piacain megtalálható Pepsi termékeket import helyett helyben fogják gyártani -

2025. Június 04. 07:11, szerda | Bulvár

Szagmentes újrahasznosított műanyagokat fejlesztett ki a Mol

Egyéves kutatómunkával olyan szagmentes újrahasznosított műanyagot fejlesztett ki a Mol, amit a piaci igényeknek megfelelően az autók belső alkatrészeinek keverékeihez és csomagolóanyagok gyártásához is lehet használni.

2025. Június 03. 07:39, kedd | Bulvár

Titokban tartottak gladiátorjátékokat a római Colosseumban

Az egyik vezető nemzetközi szállásportál vendégei között gladiátorjátékokon való részvételt hirdetett meg a római Colosseumban, az eseményt éjszaka, teljes titokban rendezték meg a La Repubblica értesülései szerint.