Hírek
2022. Február 17. 14:49, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Súlyosan megsebesített egy idős nőt egy kidőlt fa Miskolcon
Súlyosan megsebesített egy idős nőt egy a viharos szélben kidőlt fa Miskolcon
- tájékoztatta az Országos Mentőszolgálat észak-magyarországi regionális szervezetének kommunikációs feladataiért felelős tisztje csütörtök délután az MTI-t. Leskó Diána elmondta: Miskolcon az Árpád úti lakótelepen dőlt ki egy fa az erős szélben. Ennek következtében az ott sétáló 83 éves nő a fején és a mellkasán súlyos sérüléseket szenvedett.
A sérültet a mentők helyszíni ellátás után kórházba vitték - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
2026. Június 30. 11:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld
Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része
A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.
