Hírek
2018. Augusztus 31. 07:26, péntek |
Belföld
Forrás: mti/MTI Fotó: Donka Ferenc
Személyvonat ütközött autóval Szeghalomnál és Vajtán is

Két vonatbaleset is történt az elmúlt 24 órában az országban.
Személyvonat ütközött autóval Szeghalom és Füzesgyarmat között csütörtök este - tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t.
A balesetben megsérült a gépkocsi vezetője – olvasható Kavalecz Imre közleményében. A vonaton utazók közül senki sem sérült meg, de a motorvonat meghibásodott.
Az ütközés egy sorompó nélküli vasúti átjáróban történt.
A hatósági intézkedések ideje alatt vonatpótló buszok viszik az utasokat Szeghalom és Füzesgyarmat között.
Autóval ütközött egy személyvonat Vajtán is
Autóval ütközött egy személyvonat a Fejér megyei Vajtán csütörtökön este. A tájékoztatás szerint a vajtai állomáson a fénysorompós vasúti átjárónál egy személygépkocsi a vonat oldalának ütközött. A balesetben a személygépkocsi vezetője és a vonaton a jegyvizsgáló megsérült.
A műszaki mentés pénteken is eltarthat, ezért üzemkezdettől további intézkedésig Cece és Nagydorog között vonatpótló autóbuszok szállítják az utasokat – írta közleményében a vasúttársaság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 07. 08:01, csütörtök | Belföld
Visit Hungary: csaknem 100 ezer vendéget fogadtak a fővárosi szállodák a Forma–1 versenyhétvégén
Az idei Forma–1 versenyhétvégén a fővárosi szállodák majdnem 100 ezer vendéget fogadtak, kihasználtságuk meghaladta a 86 százalékot.
2025. Augusztus 07. 07:55, csütörtök | Belföld
Iparvédelmi és munkahelyvédelmi akciótervet dolgoz ki a kormány
Elkezdte a konzultációkat a külgazdasági és külügyminiszter azokkal a nagy cégekkel, amelyeket az Európai Unió és az Egyesült Államok között létrejött kereskedelmi megállapodás érint