Városlista
2025. június 28, szombat - Levente, Irén

Hírek

2017. Június 28. 13:04, szerda | Belföld
Forrás: mti

Szerverkábel átvágása miatt leállt az internetes jegyértékesítés a MÁV-nál

Szerverkábel átvágása miatt leállt az internetes jegyértékesítés a MÁV-nál

Elektromos kábelátvágás miatt leállt a MÁV Déli pályaudvaron lévő szerverterme, az erről üzemeltett informatikai rendszerek délelőtt 10 óra után leálltak

- közölte a MÁV Zrt. szerdán az MTI érdeklődésére. Szünetel az internetes jegyértékesítés is. A vasúttársaság kommunikációs részlegének délben adott tájékoztatása szerint a hiba elhárításán dolgoznak, az aggregátorok már működnek, a szolgáltatásokat folyamatosan állítják vissza.

A MÁV honlapja már elérhető, egyes rendszerek azonban még nem működnek - közölték.

A hiba elhárításáig a MÁV az utasok türelmét kéri.

Címkék: jegy, máv, szerver

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 28. 08:40, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: a kínai BYD újabb nagyberuházása 620 új munkahelyet teremt Komáromban

A kínai BYD 32 milliárd forint értékű beruházással új elektromosbusz-gyártó üzemet épít Komáromban, amelynek köszönhetően 620 új munkahely jön majd létre

2025. Június 28. 08:38, szombat | Belföld

E.ON: informatikai átállás miatt késhetnek az MVM Next elszámoló számlái

Az E.ON Hungária Csoport informatikai átállása miatt az MVM Next elszámoló számlái akár 3 hetet is késhetnek - közölte az E.ON és az MVM Next pénteken az MTI-vel.

2025. Június 28. 08:32, szombat | Belföld

Másodfokú hőségriasztás lép életbe hétfőtől

Másodfokú hőségriasztást rendel el a HungaroMet Zrt. előrejelzése alapján az országos tisztifőorvos Magyarország teljes területére hétfő 0 órától július 4., péntek 24 óráig

2025. Június 28. 08:30, szombat | Belföld

Orbán szerint a Vokssal megállították Ukrajna uniós csatlakozását

A Voks 2025 több mint 2 millió szavazatával megállítottuk Ukrajna európai uniós csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország című műsorában.