Hírek
2015. Augusztus 13. 07:08, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Sziget - Megvan a fesztivál hétmilliomodik látogatója

Csepelről érkezett Boday Eszter a Sziget fesztivál történetének hétmilliomodik látogatója. Gerendai Károly főszervező szerdán a jegypénztáraknál egy Sziget-örökbérletet adott át neki.
A 28 éves hölgy, az Országos Kardiológiai Intézet műszaki ügyintézője elmondta: 2005 után idén most másodszor jött ki a Szigetre. "A Torontóban élő mostohahúgom miatt érkeztem, ő már bent van a Szigeten. Minél több koncertet meg akarok nézni".
"A Sziget történetében az idei fesztiválra, a 23. rendezvényre a legnagyobb az érdeklődés" - mondta korábban Gerendai Károly. Az eddigi csúcs a tavalyi volt, akkor 415 ezren látogattak ki a Szigetre.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 23. 08:41, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét
A háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét - írta Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2025. Október 23. 08:39, csütörtök | Belföld
Október 23. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére
Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges