Városlista
2025. november 14, péntek - Aliz

Hírek

2017. Június 03. 08:24, szombat | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Szörnyű baleset - gyerek halt meg szüleivel Hódmezővásárhelynél

Szörnyű baleset - gyerek halt meg szüleivel Hódmezővásárhelynél

Három ember - apa, anya és gyerekük - halt meg, amikor két gépkocsi összeütközött a 47-es úton Hódmezővásárhely és Székkutas között péntek este - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.

Huber Krisztián elmondta, az elsődleges adatok szerint a személygépkocsi Hódmezővásárhely és Székkutas között eddig ismeretlen okból áttért a menetirány szerinti bal oldalra, ahol frontálisan összeütközött egy szemből érkező másik autóval.

A sávját elhagyó autóban utazó család tagjai a helyszínen életüket vesztették, a másik járműben öten sérültek meg, őket a mentők kórházba vitték - tudatta a főhadnagy.

A rendőrség a helyszínelés és műszaki mentés idejére a főutat teljes szélességében lezárta, kerülni Kútvölgy felé lehetett.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld

Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést

A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.

2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld

Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről

A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.

2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is

A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.