Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2012. Február 13. 13:25, hétfő | Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI - Fotó: Police.hu

Társat kerestek, áldozattá váltak

Társat kerestek, áldozattá váltak

Saját készítésű süteményekkel bódította el, majd rabolta ki áldozatait a fővárosban egy középkorú nő, aki ellen a XXI. kerületi rendőrkapitányság adott ki körözést – közölte honlapján a rendőrség.

A Police.hu-n hétfőn közzétett körözés szerint az 53 éves dabasi nő Budapest III., XVI., illetve XXI. kerületében egy apróhirdetési újság társkereső hirdetésére jelentkezve követte el rablásait. A gyanúsított a sértettek lakásaiban a saját maga által hozott süteménnyel kínálta vendéglátóit, akik azt elfogyasztva öntudatlan állapotba kerültek. A nő ezt kihasználva levette a sértettekről ékszereiket, összeszedte a lakásban található értékeket, majd elmenekült a helyszínről.

Mint írják, a nyomozás eddigi eredményei szerint a gyanúsított korábban az ország egész területén követhetett el hasonló módszerrel bűncselekményeket, ezért a csepeli nyomozók további sértettek jelentkezését várják.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek

Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára

Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.

2025. Február 20. 08:03, csütörtök | Kék hírek

Vágujhelyi Ferenc: februárban debütál az adategyeztetés, a NAV új gazdaságfehérítő eszköze

Februárban indulnak a vállalkozásokat célzó, első adategyeztetések a NAV-nál, az újfajta - adózókat partnerként kezelő, transzparens - eljárással a csalárd adózók is könnyen kiszűrhetők

2025. Február 17. 09:14, hétfő | Kék hírek

Egyhetes közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik

Egyhetes, európai szintű közlekedésbiztonsági ellenőrzés indul hétfőn, amely Magyarországon is elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki.

2025. Február 16. 08:58, vasárnap | Kék hírek

Rács mögött a műszaki vizsgaállomás korrupt munkatársai

A Nógrád Vármegyei Főügyészség indítványára a bíróság letartóztatott három férfit, akik majd egy éven keresztül kenőpénzeket kínálva, illetve elfogadva engedtek át a műszaki vizsgán rossz műszaki állapotú járműveket.