Hírek
2016. Március 27. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Terrorizmus - Nógrádi: kevés lehet a békéhez az Iszlám Állam elpusztítása
Nógrádi György biztonságpolitikai szakértő szerint ahhoz, hogy \"egyfajta\" nyugalom legyen, kevés az Iszlám Állam elpusztítása.
A szakértő az M1 aktuális csatorna szombat esti műsorában azt mondta, hogy a problémát a szétveréssel nem oldják meg, mert a túlélő iszlamista harcosok robbantani fognak Európában és erre a kontinensnek fel kell készülnie.
Beszélt arról is, hogy a háttérben Oroszország és az Egyesült Államok megegyezhetett a közös fellépésről, Bassár el-Aszad szíriai elnök személyét "nem veszik elő", cserébe az orosz-ukrán konfliktusban is előrelépés lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 08:22, szombat | Belföld
Magyar Közút: közel 670 ezer éves e-matricát vásároltak az autósok január 15-ig
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióval most minden magyar nemet mondhat Ukrajna és a háború finanszírozására
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege
A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.
