Városlista
2025. június 23, hétfő - Zoltán

Hírek

2012. Március 17. 14:13, szombat | Bulvár
Forrás: STOP / Új Ász

Több év börtönt jósolnak Damu Rolandnak

Börtön vagy felmentés? Ezt találgatja az ország Damu Roland újabb, március 20-i tárgyalása előtt, amikor eldőlhet a nemi erőszakkal vádolt, első fokon hat évre ítélt egykori sorozatsztár sorsa.

De vajon mire számítanak hazánk ismert jövendőmondói, akik nemrég VV Attila győzelmét is megjósolták?

A tisztán érzékelő médium, Lea állítása szerint eddig nem tudott arról, hogy a színészt első fokon hat év börtönre ítélték, jóslatában mégis a hatos szám játssza a főszerepet.

- Damuval kapcsolatban állandóan a hatos szám jelenik meg a szemem előtt, de azt nem érzékelem határozottan, hogy ez hat hónapot vagy hat évet jelent. Úgy gondolom azonban, hogy a hat hónap nagyon kevés lenne - mondta az Új Ásznak Kajkó Lea.

Az ősi mágus, Frabato sem kecsegteti a Jóban Rosszban egykori csibészét azzal, hogy megússza a börtönt.

- Nem látok esélyt arra, hogy hatályon kívül helyezzék az elsőfokú ítéletet, mindenképpen letöltendő börtönbüntetést kap Damu Roland. Legalább három-négy évre számíthat, ha nem hagyják helyben a korábbi hat évet - árulta el megérzését Frabato a Damu fényképe által közvetített energiákból.

Gabó jósnő tarot kártya lapjai szintén nem csillantják meg a reménynek még csak a halvány sugarát sem. Damu Roland menyasszonya eszerint is magányos évekre készülhet.

- Mindenképpen elítélik, méghozzá eléggé hosszú időre, ami esztendőkben mérhető. A negatív karma lap jelzi: a sorsában benne van, hogy rácsok mögé kerül. Ráadásul egy elég erős életszakasz-váltást is jelez számára a kártya - festette le a színész nem túl rózsás jövőjét Gabó.

Új Ász / STOP

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 23. 07:10, hétfő | Bulvár

Ősszel kezdik forgatni a Még egy kívánság című vígjátékot Dobó Kata rendezésében

Ősszel kezdik forgatni a Megafilm új romantikus fantasy vígjátékát, a Még egy kívánság című 105 perces filmet Dobó Kata rendezésében

2025. Június 23. 07:04, hétfő | Bulvár

Végvári Janka lett Magyarország Szépe

Végvári Janka lett Magyarország Szépe, a két udvarhölgynek Veress Esztert és Csapó Dorka Katát választotta a szakmai zsűri a verseny vasárnap esti döntőjében.

2025. Június 20. 07:26, péntek | Bulvár

A NASA újból elhalasztotta a magyar asztronautát is szállító Axiom 4 misszó indítását

Az amerikai űrkutatási hivatal (NASA) az Axiom 4 űrmisszió indításának újabb halasztásáról döntött a Nemzetközi Űrállomás működésének további elemzése érdekében csütörtökön – közölte az Axiom Space űrkutatási vállalat.