Hírek
2018. Január 18. 10:51, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Több kilométeres a torlódás az M1-esen Budapest felé
Baleset miatt több kilométeres torlódás alakult ki az M1-es autópályán csütörtökön Biatorbágynál, a Budapest felé vezető oldalon - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Három kamion és egy személygépjármű ütközött össze az autópálya 20-as kilométerszelvényénél, a balesetben egy ember megsérült.
A Budapest felé vezető oldalon csak egy sáv járható. A helyszíni szemle és a műszaki mentés megkezdődött, az autópályán több kilométeres a torlódás - írta a rendőrség.
Fotó: MTI illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 28. 07:48, vasárnap | Belföld
OKF: 413 alkalommal volt szükség a tűzoltók beavatkozására karácsonykor
2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld
Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt
Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -
2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány
Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld
NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény
Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg:
