Városlista
2026. január 18, vasárnap - Piroska

Hírek

2015. Augusztus 17. 07:05, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Több megyére másodfokú riasztást adtak ki a zivatarok miatt

Több megyére másodfokú riasztást adtak ki a zivatarok miatt

A zivatarok miatt több megyére másodfokú, narancs riasztást adott ki a meteorológiai szolgálat.

Budapesten, Pest, Fejér, Jász-Nagykun-Szolnok, Veszprém, Komárom-Esztergom, Bács-Kiskun, Tolna, és Nógrád megye egyes járásaiban a következő órákban intenzív záporból, zivatarból rövid idő alatt 50 millimétert meghaladó csapadék hullhat.

Az Országos Meteorológiai Szolgálat vasárnap késő este az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzése szerint a záporok, zivatarok veszélye miatt csaknem az egész országban 2. fokú riasztás van érvényben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld

MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron

Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.

2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld

Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője

A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.

2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni

Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.