Városlista
2026. július 25, szombat - Kristóf, Jakab

Hírek

2021. Július 14. 18:56, szerda | Belföld
Forrás: közlemény

Több mint 1000 diák vett részt a FociKihívás játékban

Több mint 1000 diák vett részt a FociKihívás játékban

Kvízjátékot indított a labdarúgó Európa-bajnoksággal egyidőben a Pénziránytű Alapítvány a Tipper.io oldalon, ami nagy népszerűségnek örvendett a diákok körében.

A június 11. és július 11. között megrendezett labdarúgó Európa-bajnokság nemcsak a fociról szólt a diákoknak. A Tipper.io oldalán létrehozott Pénziránytű FociKihívás játékban megtippelhették az Eb mérkőzéseinek eredményeit, plusz pontokért pedig heti 5-5 kérdésre válaszolhattak a pénzügyi tudatossággal kapcsolatban. A játék sok diák érdeklődését felkeltette, 1052 versenyző regisztrált.

A FociKihívás az Európa-bajnoksággal egyszerre ért véget, így nemcsak azt tudni már, hogy jelenleg melyik nemzet a legjobb fociban, hanem azt is, hogy melyik három diák érte el a legtöbb pontot. A dobogósok egy-egy, a magyar labdarúgó-válogatott által aláírt hivatalos mérkőzés labdát nyertek, míg az első 10 diák egy-egy MoneyGo kincsvadász kuponnal is gazdagabb lett a Pénziránytű Alapítvány játékában.

A dedikált mérkőzéslabdát nyerték:
Argay Zsófia
Dudás Dániel
Nagy István

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld

Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium

Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot

2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld

Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással

Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.

2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld

NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány

Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében