Hírek
2023. Április 20. 09:18, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Vivicittá: Több mint 19 ezer előnevezés érkezett
Több mint 19 ezer előnevezés érkezett eddig a hétvégén 38. alkalommal sorra kerülő Telekom Vivicittá futófesztiválra.
A Budapest Sportiroda (BSI) szerdai tájékoztatása szerint szombatra több mint 9 ezer, vasárnapra pedig 10 ezer feletti indulót várnak a szervezők.
A tavasz legnagyobb szabadidős sporteseményére 920 hazai település 18 ezer és 83 ország több mint 1300 külföldi futója érkezik majd Budapest utcáira. A két napon 10 táv és 13 rajt várja a résztvevőket a Margitszigeten.
A futófesztivál szombaton 10 órakor a 3x2 kilométeres váltóval kezdődik a margitszigeti víztorony közelében, a Schulek Frigyes sétányon. Vasárnap 9 órakor rajtol a félmaraton, majd zárásként, 13 órakor a 10 kilométeres verseny, a Telekom Vivicittá.
Minden résztvevő a budapesti atlétikai világbajnokságra beváltható kedvezményes jegyvásárlásra jogosító kupont kap. A kedvezménykuponnal 50%-os áron vásárolhatnak jegyeket a vb esti programjaira, délelőttönként pedig mindössze 2023 forintért tekinthetik meg a versenyeket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld
Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést
A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.
2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről
A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. November 13. 07:30, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a Mercedes létrehozza az első magyarországi kutatás-fejlesztési központját
2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is
A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.
