Városlista
2026. július 22, szerda - Magdolna

Hírek

2020. Február 03. 14:04, hétfő | Kék hírek
Forrás: mti/fotó: police.hu

Több mint 400 tő kannabisszal bukott le egy nő és társa Kecelen

Több mint 400 tő kannabisszal bukott le egy nő és társa Kecelen

A Bács-Kiskun megyei rendőrök őrizetbe vettek egy férfit és egy nőt, akik a gyanú szerint egy keceli házban termesztettek kábítószer-alapanyagot.

Házkutatás során 451 tő kannabiszt és 1295 gramm szárított, zsákba csomagolt növényi törmeléket találtak a rendőrök Kecelen - közölte a megyei rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu-n.

A közlemény szerint a rendőrök a ház átkutatása után a kábítószert és a termesztéséhez szükséges eszközöket lefoglalták.

A rendőrök a helyszínen őrizetbe vettek egy 57 éves szentendrei férfit és egy 56 éves budapesti nőt, akik a gyanú szerint a keceli házban termesztették a kábítószer-alapanyagot.

Címkék: drog, kábítószer, Kecel

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 20. 11:00, hétfő | Kék hírek

Agresszíven viselkedett egy csornai benzinkúton - Videó

Meghökkentő jelenet zajlott egy csornai benzinkúton.

2026. Július 12. 14:00, vasárnap | Kék hírek

Megtalálták az igazoltató rendőrt elgázoló sofőrt

Megtalálták azt a férfit, aki csütörtökön elgázolt egy igazoltató rendőrt, majd megállás nélkül elhajtott - közölte szombaton a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek

Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban

A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak