Hírek
2018. Június 22. 07:05, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: mti archívum
Több mint kétszáz hajó is indulhat az idei Balaton-átevezésen
Több mint kétszáz hajóra számítanak a szervezők a júliusi Balaton-átevezésen, amelyre továbbra is lehet nevezni a világhálón.
A Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ) honlapjának csütörtöki beszámolója szerint a július 14-én sorra kerülő eseményen akár 600-700 indulóra, körülbelül 200-250 hajóegységre számítanak.
A Balaton-átevezést a 10,2 kilométeres Fonyód-Badacsony-Fonyód útvonalon, rögzített hajókkal kialakított folyosón kell teljesíteniük az indulóknak. Minden kézi hajtású vízi járművel - például kajakokkal, kenukkal, SUP-okkal, tengeri kajakokkal, sárkányhajókkal - rajthoz lehet állni, a verseny végén kategóriánként és abszolútban is győztest hirdetnek majd.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
2026. Június 30. 11:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld
Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része
A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.
