Hírek
2018. Június 16. 15:54, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Többen megsérültek egy frontális karambolban Jászfényszarunál
Ketten súlyosan, négyen könnyebben megsérültek szombat délelőtt Jászfényszarunál a Zsámbok felé vezető úton, ahol frontálisan ütközött két személygékocsi, a rendőrök a helyszínelés idejére az utat lezárták
- közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.
Csesznok Csilla elmondta: a mentők a hatvani és a jászberényi kórházba vitték a sérülteket, akik közül az első információk szerint az egyik egy gyermek. A mentőhelikopter elhagyta a helyszínt, nem szállított sérültet - fűzte hozzá.
A rendőrök a forgalmat egy földútra terelik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 28. 07:48, vasárnap | Belföld
OKF: 413 alkalommal volt szükség a tűzoltók beavatkozására karácsonykor
2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld
Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt
Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -
2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány
Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld
NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény
Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg:
