Hírek
2011. November 01. 14:37, kedd |
Kék hírek
Forrás: STOP
Tört-zúzott a részeg ámokfutó
Két autót, egy telefonoszlopot és egy ház kerítését törte össze személyautójával az a részeg sofőr, akit hétfőn éjjel fogtak el a rendőrök Székesfehérváron.
Két parkoló autót tört össze kocsijával egy ittas sofőr hétfő éjjel Székesfehérváron, majd miután több méteren tolta maga előtt a járműveket, továbbhajtott, és egy telefonoszlopot is kidöntött, végül pedig egy családi ház kerítésének hajtott. A rendőrséget az egyik összetört autó tulajdonosa értesítette, aki követni kezdte az ámokfutót. A rendőrök egy bokros területen fogták el, ahol megpróbált elrejtőzni előlük. A sofőr, aki a hatóságokkal szemben agresszívan lépett föl, az ütközések következtében maga is megsérült, a mentők kórházba szállították. A rendőrség eljárást indított ellene.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
