Hírek
2017. Január 30. 18:45, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Tűz ütött ki a bácsborsódi szociális otthonban, többen füstmérgezést szenvedtek
Tűz ütött ki hétfő délután Bácsborsódon, a szociális otthonban, többen füstmérgezést szenvedtek - tájékoztatta a Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Kovács Andrea elmondta: a szociális otthon egyik helyiségében keletkezett tüzet a helyi, a bajai és a nagybaracskai tűzoltóknak sikerült megfékezniük, az épület negyvenöt lakóját és gondozóikat kimenekítették. Égési sérülést senki nem szenvedett, hét embert füstmérgezéssel kórházba szállítottak.
A tűz okát vizsgálják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
2026. Június 30. 11:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld
Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része
A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.
