Hírek
2017. December 06. 11:35, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Tűzesethez siető tűzoltóautóval ütközött egy kisteherautó Szentendrén
Összeütközött egy tűzoltóautó és egy kisteherautó Szentendrén, a Dunakanyar körút és a Szent István utca kereszteződésében szerdán - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy egy ember megsérült.Az elsődleges adatok alapján a megkülönböztető hang- és fényjelzést használó tűzoltóautó Budapest irányából Tahitótfalu felé közlekedve sávváltás közben karambolozott az előtte haladó kistehergépjárművel.
A helyszíni szemle és a műszaki mentés jelenleg is zajlik. Tahitótfalu irányába a két sávból csupán a belső járható. A forgalmat rendőrök segítik.
Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője azt közölte az MTI-vel, hogy egy tűzoltót vittek megfigyelésre a mentők.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 20. 13:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV tíz InterCity-kocsit bérel a nyári balatoni forgalom támogatására az osztrák vasúttól
Tíz InterCity-kocsit vesz igénybe a MÁV a nyári balatoni forgalomra az osztrák vasúttól - írta keddi Facebook-posztjában Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Május 20. 11:00, szerda | Belföld
Kegyelmi ügy - Répássy Róbert: szabályos, de nem szokásos eljárásban történt a miniszteri ellenjegyzés
2026. Május 20. 10:00, szerda | Belföld
Lannert Judit: mától egy új, 21. századi tanuló társadalom kialakításán dolgozunk
2026. Május 20. 07:03, szerda | Belföld
Magyar Péter: visszakerültek megérdemelt helyükre a magyar-lengyel kapcsolatok
Magyar Péter örül, hogy a magyar-lengyel kapcsolatok visszakerülhetnek megérdemelt helyükre.
