Hírek
2019. Május 23. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Új csomópontot alakítanak ki az M1-es autópályán
Kezdődik egy új csomópont kialakítása az M1-es autópályán Szárligetnél, ezért a pálya Budapest felé vezető oldalán a leállósávot egy hónapra lezárják csütörtöktől - közölte a Közút szerdán az MTI-vel.
A társaság tájékoztatása szerint a kivitelező 9100 tonna aszfaltot épít be, töltés, árkok és csapadékelvezető is épül.
Pécsi Norbert szóvivő az MTI-nek elmondta, az új lejáró a Nagyegyházára vezető útra csatlakozik majd, de később itt lesz a tervezett Tatabánya-Tata elkerülő útvonal csomópontja is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Nézőpont: enyhén erősödik a Fidesz, nő a tábor aktivitása
A március 15-ei rendezvények után készült kutatás szerint a Fidesz-tábor aktivitása emelkedett, ezért a kormánypárt előnye enyhén növekedett a Tisza Párttal szemben - közölte a Nézőpont Intézet a Facebook-oldalán csütörtökön.
2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld
NAV: félmillióan hagyják bent a kedvezményt
2026. Március 20. 06:50, péntek | Belföld
Gulyás Gergely megfontolná, hogy Magyarország katonai segítséget nyújtson, ha Trump kéri
Magyarország megfontolná, hogy eleget tegyen egy Trumptól érkező katonai segítségkérésnek – mondta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter egy sajtónyilatkozatban.
2026. Március 19. 15:00, csütörtök | Belföld
Visit Hungary: elindult a jelentkezés a 33. Virágos Magyarország versenyre
Elindult a 2026-os Virágos Magyarország verseny jelentkezési időszaka.
