Városlista
2025. július 17, csütörtök - Endre, Elek

Hírek

2017. Szeptember 18. 14:59, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Újféle droggal kereskedett egy kecskeméti nő

Újféle droggal kereskedett egy kecskeméti nő

Őrizetbe vettek a dabasi rendőrök egy kecskeméti nőt, aki a gyanú szerint új pszichoaktív anyaggal kereskedett - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.

A 46 éves nőt pénteken igazoltatták a rendőrök Tatárszentgyörgyön, ennek során a nála lévő cigarettás dobozban, 13 csomagban fehér port találtak. A por az előzetes vegyészszakértői vélemény szerint új pszichoaktív anyagnak minősül.

A rendőrség adatai szerint a gyanúsított kereskedett a kábító hatású anyaggal, fiatalkorúnak is adott át a tiltott szerből.

A Dabasi Rendőrkapitányság az ügyben új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett gyanúja miatt indított eljárást.

A közlemény szerint a rendőrök az előállítás után őrizetbe vették a nőt, akinek az illetékes bíróság vasárnap elrendelte az előzetes letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét

Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.

2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld

Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában

Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t