Városlista
2025. szeptember 16, kedd - Edit

Hírek

2017. Február 06. 07:47, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Újra ölt a szén-monoxid

Újra ölt a szén-monoxid

Egy ember meghalt feltehetően szén-monoxid mérgezésben Budapesten a 13. kerületi Szabolcs utcában hétfőn kora hajnalban - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Kisdi Máté elmondta, hárman tartózkodtak a lakásban, akik közül az egyik lakó a helyszínen életét vesztette. A tűzoltók magas szén-monoxid szintet mértek, és a helyszínre hívták a gázszolgáltatót - tette hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését

Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot

A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő

2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban

Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.