Városlista
2025. július 20, vasárnap - Illés

Hírek

2013. November 23. 09:41, szombat | Kék hírek
Forrás: MTI

Vádemelési javaslat a kerti tóba esett kisfiú apja ellen

Vádemelési javaslat a kerti tóba esett kisfiú apja ellen

Vádemelést javasolt a rendőrség a 47 éves apa ellen, akinek másfél éves kisfia májusban egy kerti tóba esett Egyházasfalun, majd egy hónappal később a kórházban meghalt - közölte a Győr-Moson-Sopron megyei főkapitányság sajtóügyeletese szombaton az MTI-vel.

Kálmán Gabriella elmondta: a gondatlanságból elkövetett emberölés vétségének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozás iratait vádemelési javaslattal küldték meg a Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészségnek.
Felidézte: május 23-án este érkezett a bejelentés arról, hogy a családi házudvarán lévő másfél méter mély kerti tóba esett egy kisfiú. A rendőri vizsgálat megállapította, hogy a másfél éves gyermek két nővérével együtt volt az udvaron, amikor az őket felügyelő édesapa rövid időre magára hagyta a kicsiket.
A házból kisiető édesanya a kerti tóban találta másfél éves kisfiát. A helyszínen a mentőszolgálat munkatársai a gyermeket újraélesztették és kórházba vitték, ám ott június 10-én meghalt.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek

Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját

A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.

2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek

Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó

Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.

2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek

Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben

Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton