Városlista
2025. augusztus 18, hétfő - Ilona

Hírek

2019. November 04. 07:29, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Vállalkozásfejlesztési programot hirdettek a V4-es országokban

Vállalkozásfejlesztési programot hirdettek a V4-es országokban

Vállalkozásfejlesztési programot hirdettek a V4-es országok startupjainak - hangzott el az M1 csatorna vasárnap esti műsorában.

A V4 Startup Force hétfőn indul, a program támogatója a Nemzetközi Visegrádi Alap.

Dávid F. Andor, a Visegrádi Alap vezetője az M1-en elmondta, hogy ez egy tehetséggondozó program fiatal vállalkozóknak. A Design Terminál - amely Magyarországon szervezte a programot - a többi visegrádi országban (Csehország, Lengyelország, Szlovákia) működő partnerszervezeteivel hirdette meg a programot a helyi piacokon.

A V4 Startup Force programba jelentkező startupok közül a legjobb négy - országonként egy-egy - csapat novemberben intenzív vállalkozásfejlesztésen vesz részt. A program keretében mindegyik visegrádi országba elutazhatnak, mindenhol lehetőségük lesz bemutatkozni a nagyobb vállalatoknak - ismertette.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld

Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását

A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.

2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval

Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal

2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld

Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő

Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.

2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld

Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ

A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.