Városlista
2025. május 17, szombat - Paszkál

Hírek

2018. Február 16. 13:43, péntek | Belföld
Forrás: mti

Véletlenül ott maradt a benzinkártya - Majd 3 millióért tankoltak

Véletlenül ott maradt a benzinkártya - Majd 3 millióért tankoltak

A gyanú szerint 8211 liter üzemanyagot tankoltak egy cég tankoló kártyájával a bölcskei férfiak.

Egy tiszakécskei cég tavaly augusztusban egy személykocsit adott el egy kereskedésnek, ami azt továbbértékesítette. Az autóban véletlenül benne maradt a cég tankoló kártyája. Ismeretlen elkövetők megtalálták a kártyát, amivel tavaly december 3-tól idén január 17-ig Magyarország több üzemanyagtöltő állomásán összesen 8211,57 liter benzint tankoltak, amivel hozzávetőleg 3 millió forint kárt okoztak.

A nyomozás során a tiszakécskei rendőrök beazonosították a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható két bölcskei férfit, akiket gyanúsítottként hallgattak ki. Velük szemben csalás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást a Tiszakécskei Rendőrőrs. A férfiak az eljárás további szakaszában szabadlábon védekeznek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 16. 09:10, péntek | Belföld

Szijjártó Péter: százmilliárd forintos budapesti beruházást jelentett be a BYD

Mintegy százmilliárd forint értékű beruházást jelentett be a BYD kínai autógyártó, amelynek keretében a cég a magyar fővárosba telepíti az európai vállalati és fejlesztési központját

2025. Május 16. 09:08, péntek | Belföld

Czomba Sándor: elérhető a 85 százalékos foglalkoztatási arány

Magyarország elérheti a 85 százalékos foglalkoztatási arányt 2030-ra - mondta Czomba Sándor csütörtökön Budapesten, a WHC Csoport és az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány konferenciáján.

2025. Május 16. 09:04, péntek | Belföld

Orbán Viktor: a jövő autóit is Magyarországon fogják gyártani

A BYD gyárral kötött mostani megállapodás azt jelenti, hogy a jövő autóit is Magyarországon fogják gyártani

2025. Május 15. 07:11, csütörtök | Belföld

Közös éleslövészetet tartanak a Magyar Honvédség területvédelmi ezredeinek katonái és az Ohiói Nemzeti Gárda Bakonykútiban

Közös éleslövészetet tartanak a Magyar Honvédség négy területvédelmi ezredének kijelölt tartalékos katonái és az Ohiói Nemzeti Gárda a Fejér vármegyei Bakonykútiban található lőtéren, a gyakorlat a Valiant Panther 2025 nevet viseli