Hírek
2018. Május 22. 10:22, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Visszajelzéseket vár a katasztrófavédelem a VÉSZ fejlesztéséhez
A felhasználók javaslatait, észrevételeit is várja a katasztrófavédelem a Veszélyhelyzeti Értesítési Szolgáltatás (VÉSZ) fejlesztéséhez
- mondta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője kedd reggel az M1 aktuális csatornán. Hajdu Márton ismertette: négy éve üzemelték be a rendszert, azóta már átesett egy komolyabb ráncfelvarráson, de a fejlesztéshez továbbra is várják a felhasználók, köztük az újságírók tapasztalatait. A visszajelzéseket folyamatosan gyűjtik, és ha lehet, a következő frissítéskor beépítik a rendszerbe - fűzte hozzá.
Elmondta azt is, hogy egy-egy katasztrófa idején ugrásszerűen megnő a VÉSZ-applikáció felhasználóinak száma, akár 60-70 ezerre, nyugodtabb időszakokban pedig körülbelül 20 ezren lehetnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld
Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést
A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.
2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről
A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. November 13. 07:30, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a Mercedes létrehozza az első magyarországi kutatás-fejlesztési központját
2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is
A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.
