Városlista
2025. április 24, csütörtök - György

Hírek

2013. Július 26. 09:18, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Vonat ütközött személyautóval Okány és Vésztő között

Vonat ütközött személyautóval Okány és Vésztő között

Vonat ütközött személygépkocsival a Békés megyei Okány és Vésztő állomás között péntek reggel, senki nem sérült meg, de jelenleg áll a vonatforgalom ezen a szakaszon - közölte a Mávinform az MTI-vel.

A Békéscsaba-Kötegyán-Vésztő vasútvonalon csaknem egyórás késésre kell számítaniuk az utasoknak - olvasható a közleményben.
A Mávinform tájékoztatása szerint a személygépkocsi a jól működő fénysorompó tiltó jelzése ellenére hajtott a sínekre, ahol összeütközött a Vésztőről Kötegyánra tartó személyvonattal. Sem a vonaton, sem a gépkocsiban nem sérült meg senki.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 24. 07:35, csütörtök | Belföld

Felhőszakadásra, villámárvízre figyelmeztet a meteorológia

Felhőszakadásra, villámárvízre figyelmeztet a HungaroMet Zrt. szerdai Facebook-bejegyzésében.

2025. Április 23. 07:51, szerda | Belföld

A valaha volt legalacsonyabb áramtermelési igényt mérték húsvéthétfőn

A valaha volt legalacsonyabb áramtermelési igényt mérték húsvéthétfőn, mert a szó szerint világbajnok arányú magyar naperőművek dübörögtek - írta az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára kedden a Facebook-oldalán.

2025. Április 23. 07:43, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a Voks 2025 tétje, hogy meg tudjuk-e akadályozni Ukrajna uniós csatlakozását

A Voks 2025 véleménynyilvánító szavazás tétje, hogy meg tudjuk-e akadályozni Ukrajna uniós csatlakozását és meg tudjuk-e védeni a magyar embereket az ezzel járó veszélyektől

2025. Április 21. 08:50, hétfő | Belföld

Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás

Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás, a sok napsütés mellett többfelé várható zápor, zivatar, a hőmérséklet csúcsértéke pedig 20 és 25 Celsius-fok között alakul.